Informacie

Informácie

Storno objednávky Od odoslania objednávky je objednávka považovaná za záväznú. Zákazník má však právo na odstúpenie od kúpnej zmluvy (teda od objednávky) do 14 dní od prevzatia tovaru. Ak bude chcieť tak zákazník urobiť, musí vrátiť tovar bez poškodenia, v originálnom neporušenom obale a s kompletným obsahom ( s návodom, záručným listom a kompletným príslušenstvom ).

Reklamačný poriadok

Reklamačný poriadok vychádza zo zákona č. 40/1964 Zb. z občianskeho zákonníka. Reklamáciu ide previesť len v prípade, že je tovar v záručnej dobe. Dĺžka záručnej doby je uvedená u každého tovaru v katalógu. Do záruky nespadajú okrem ďalších aj tieto prípady :

 • Tovar bol reklamovaný po záručnej dobe
 • Tovar bol neodborne inštalovaný, upravovaný či opravovaný
 • Tovar bol poškodený živlom : vodou, bleskom, ohňom alebo elektrickým výbojom
 • Došlo k neoprávneným zmenám údajov v záručnom liste.

Ochrana osobných údajov

Zakladateľ tohto internetového obchodu sa zaväzuje, že Vaše osobné údaje neposkytne akejkoľvek tretej strane. Vaše informácie budú podľa zákona zabezpečené a použité len pri komunikácii medzi predávajúcim a kupujúcim.


Stará sa o Vás

 
0907 742 696

E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.


Zadejte svůj e-mail a získejte výhody

Špeciálne prianie


captcha image

Najpredávanejšie tovary

 • Ursa PureOne DF 39  

  Ursa PureOne DF 39

  URSA PureOne DF 39 je univerzálna tepelná izolácia z minerálnej vlny na báze skla dodávaná vo forme roliek. Je určená pre zatepľovanie podhľadov a dutín v stavebných konštrukciách. Izolácie PureOne by URSA je nadštandardne užívaťelsky príjemná, nedráždivá, neobsahuje formaldehydy. Je doporučovaná všade tam, kde je potrebné dosiahnuť najvyššiu možnú kvalitu vnutoného prostredia.

  Cena: 
  28,74 € / m3
 • Ursa DF 38  

  Ursa DF 38

  URSA DF 38 λD=0,038 W/m.K je univerzálna tepelná izolácia z minerálnej vlny na báze skla dodávaná vo forme roliek. Je určená pre zatepľovanie podhľadov a dutín v stavebných konštrukciách. Je doporučovaná všade tam, kde je potrebné dosiahnuť najvyššiu možnú kvalitu vnutoného prostredia.

  Cena: 
  26,47 € / m3
 • Knauf Classic 039  

  Knauf Classic 039

  Rolovaná izolácia zo sklenej minerálnej vlny pre šikmé strechy, stropy, roštové podlahy a ľahké obvodové plášte. λD= 0,039 (W/m·K)

  Cena: 
  30,25 € / m3
 • Isover Domo Plus hr. 180mm  

  Isover Domo Plus hr. 180mm

  Cena: 
  28,74 € / m3
 • Isover Domo Plus hr. 160mm  

  Isover Domo Plus hr. 160mm

  Cena: 
  28,74 € / m3